Yunusemre Aile Problemlerini Çözmeye Yardımcı Oluyor
Parti Pehlivan Mezarı Başında Anıldı
SOMA'DA YENİ BİR FACİA YAŞANMASIN...
Büyükşehir Çalışanlarından Maaş Zammına Davullu Zurnalı Kutlama
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2022 Yılı 3. Olağan Toplantısı Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Başkan Ergün’den Çalışanlarına Büyük Zam
İnal, Orman Yangınlarına Karşı Vatandaşları Uyardı
İl Koordinasyon Kurulu 2022 Yılı II. Dönem Toplantısı Yapıldı
Manisa Valiliğinden Basın Duyurusu
TZOB Genel Başkanı Bayraktar: “Anız yakma, tarım arazilerinde sürdürülebilir verimliliğin kaybolmasına neden oluyor”

İftarı ikiye bölerek yapma

RAMAZAN AYININ SAĞLIKLI GEÇİRİLMESİ İÇİN BESLENMEYE ÖZEN GÖSTERİLMESİ GEREKİYOR

Prof.Dr.Oğuz Özyaral’dan oruç tutanlar için 5 sağlık önerisi

TOK TUTAN BESİNLERLE ORUÇ TUTMAYI KOLAYLAŞTIRABİLİRSİNİZ

ORUÇ TUTARKEN 8 BESLENME HATASINA DİKKAT!

Ramazan sofralarınızda MSA’ya yer açın! 

Ramazan’da doğru beslen sağlıklı yaşa

​​​​​​​Yeni yıl kutlaması kızlara da burs oldu

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) İzmir Arena’da Yeni Yıla Merhaba Gecesi düzenledi. Üyelerin büyük ilgi gösterdiği ve doyasıya eğlendiği geceden elde edilen gelir de kız öğrenciler için burs oldu.

SARUHANLI - Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) İzmir Arena’da Yeni Yıla Merhaba Gecesi düzenledi. Üyelerin büyük ilgi gösterdiği ve doyasıya eğlendiği geceden elde edilen gelir de kız öğrenciler için burs oldu.

İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan’ın da katıldığı Gecenin açılışında konuşan EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Pınar Kılıç, her anlamda ve hepimiz için zor geçen bir yılın sonuna geldiklerini belirterek, “Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Böylesine zor geçen bir yılın ardından 2022’den çok umutluyum" dedi. 

Yeni yılda karşılaşabileceğimiz tüm engellerin üstesinden gelmemiz için tüm üyelere cesaret, umut, inanç, mutluluk, huzur ve başarı dilediğine işaret eden Kılıç, şöyle konuştu: “Yapılan her işten keyif alacağımız, ailemizi daha da büyüteceğimiz mutlu yıllarımız olsun. Ekonomide yaşanan sıkıntılara, işlerimizin her gün daha da zorlaşmasına rağmen güçlü kadınlar olarak her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.”

Gecede yılbaşı çekilişi de düzenlenirken, çekilişten elde edilen gelir kız çocukların okutulması için EGİKAD Burs Fonu’na aktarıldı. Gecede ayrıca ZMS Demir A.Ş. firmasının Sahibi Leyla Sökmen de Burs Fonu’na önemli miktarda bağış gerçekleştirdi. Gece Fix Project Orkestrası’nın birbirinden güzel şarkıları renklenirken, EGİKAD üyeleri doyasıya eğlenerek geçmiş yılın yorgunluğunu atarak, yeni yıl için enerji depoladılar.