Yunusemre Aile Problemlerini Çözmeye Yardımcı Oluyor
Parti Pehlivan Mezarı Başında Anıldı
SOMA'DA YENİ BİR FACİA YAŞANMASIN...
Büyükşehir Çalışanlarından Maaş Zammına Davullu Zurnalı Kutlama
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2022 Yılı 3. Olağan Toplantısı Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Başkan Ergün’den Çalışanlarına Büyük Zam
İnal, Orman Yangınlarına Karşı Vatandaşları Uyardı
İl Koordinasyon Kurulu 2022 Yılı II. Dönem Toplantısı Yapıldı
Manisa Valiliğinden Basın Duyurusu
TZOB Genel Başkanı Bayraktar: “Anız yakma, tarım arazilerinde sürdürülebilir verimliliğin kaybolmasına neden oluyor”

İftarı ikiye bölerek yapma

RAMAZAN AYININ SAĞLIKLI GEÇİRİLMESİ İÇİN BESLENMEYE ÖZEN GÖSTERİLMESİ GEREKİYOR

Prof.Dr.Oğuz Özyaral’dan oruç tutanlar için 5 sağlık önerisi

TOK TUTAN BESİNLERLE ORUÇ TUTMAYI KOLAYLAŞTIRABİLİRSİNİZ

ORUÇ TUTARKEN 8 BESLENME HATASINA DİKKAT!

Ramazan sofralarınızda MSA’ya yer açın! 

Ramazan’da doğru beslen sağlıklı yaşa

Döviz ve Altın Düşüşleri

Döviz ve Altın çıktığı zaman dış güçleri suçlayan Cumhurbaşkanının döviz ve altın düştüğünde kendisinin düşürdüğünü iddia ettiğini söyleyen Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz “SAMİMİ DEĞİLLER”

SARUHANLI - Döviz ve Altın çıktığı zaman dış güçleri suçlayan Cumhurbaşkanının döviz ve altın düştüğünde kendisinin düşürdüğünü iddia ettiğini söyleyen Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz

“SAMİMİ DEĞİLLER”

İktidarın sabah beyaz dediğine akşam siyah dediğini ifade eden Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz her açıklamaları birbiriyle çelişiyor ve inanılmaz bir şekilde hala bu tutarsızlığa rağmen küçümsenmeyecek bir kesim de alkış tufanı tutuyor. Faiz için Dünya gerçeği demişlerdi dün Nas var indireceğiz dediler “şimdi Vadeli mevduatı önerip faizi el altından desteklediklerini söyleyerek yaptıkları her şey kendi iktidarlarını kurtarmaya yöneliktir hiç samimi değiller” dedi.

Haber: Saadet Manisa

“NAS’A NE OLDU”

İktidarı dün öyle bugün böyle olmakla suçlayan Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz “Yaptıkları her açıklama bir öncekini yok ediyor. Sürekli halka şikayet ediyorlar ama kimi kime şikayet ediyorlar. Sanki 19 senedir iktidarda başkaları varmış gibi yapmışlar yapacağız diyerek halkı suni gündemlerle meşgul ediyorlar. Önce faiz bir dünya gerçeğidir dediler dün Nas var nasıl faizi destekleriz dediler bugün de insanları vadeli mevduat hesabına yönlendiriyorlar. Mevduat hesabında ki faiz için Diyanetten helal sertifikası aldılar galiba. Daha önce Toki satışları için helaldir fetvası almışlardı. Bakanlar Kurulundan ‘Yeterki bankaya vadeli para yatır, faiz oranını beğenmezsen kur farkı kadar faiz vereceğiz’ kararı çıktı. Dün yüksek kur ve düşük faizi nas ile savunanlar bugün düşük kur ve isteğe bağlı faizi savunmaya başladı! Allah kimseyi hergün farklı bir yanlışı savunmak zorunda bırakmasın. Yürürlüğe giren, Dövize Çevrilebilir Mevduat (DÇM) sistemini savunan arkadaşlar; Nas’a ne oldu?” dedi.