Yunusemre Aile Problemlerini Çözmeye Yardımcı Oluyor
Parti Pehlivan Mezarı Başında Anıldı
SOMA'DA YENİ BİR FACİA YAŞANMASIN...
Büyükşehir Çalışanlarından Maaş Zammına Davullu Zurnalı Kutlama
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2022 Yılı 3. Olağan Toplantısı Vali Karadeniz Başkanlığında Gerçekleştirildi
Başkan Ergün’den Çalışanlarına Büyük Zam
İnal, Orman Yangınlarına Karşı Vatandaşları Uyardı
İl Koordinasyon Kurulu 2022 Yılı II. Dönem Toplantısı Yapıldı
Manisa Valiliğinden Basın Duyurusu
TZOB Genel Başkanı Bayraktar: “Anız yakma, tarım arazilerinde sürdürülebilir verimliliğin kaybolmasına neden oluyor”

İftarı ikiye bölerek yapma

RAMAZAN AYININ SAĞLIKLI GEÇİRİLMESİ İÇİN BESLENMEYE ÖZEN GÖSTERİLMESİ GEREKİYOR

Prof.Dr.Oğuz Özyaral’dan oruç tutanlar için 5 sağlık önerisi

TOK TUTAN BESİNLERLE ORUÇ TUTMAYI KOLAYLAŞTIRABİLİRSİNİZ

ORUÇ TUTARKEN 8 BESLENME HATASINA DİKKAT!

Ramazan sofralarınızda MSA’ya yer açın! 

Ramazan’da doğru beslen sağlıklı yaşa

Başkan Ergün'ün Mutlu Günü

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kızı Merve Ergün, hayatını Göktuğ Dilbazer ile birleştirdi. Geniş katılımlı törenle dünya evine giren Merve ve Göktuğ çiftinin nikâhını da Başkan Ergün kıydı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kızı Merve Ergün, hayatını Göktuğ Dilbazer ile birleştirdi. Geniş katılımlı törenle dünya evine giren Merve ve Göktuğ çiftinin nikâhını da Başkan Ergün kıydı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kızı Merve Ergün, Göktuğ Dilbazer ile Manisa Natur Park’ta düzenlenen törenle dünya evine girdi. Törene Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, MHP MYK Üyeleri Ali Uçak, Mehmet Ödevli, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, MHP İl Başkanı Murat Öner, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Ülkü Ocakları Başkanı Nazmi Akçay, Başkan Danışmanları, Büyükşehir ve MASKİ daire başkanları, Meclis Üyeleri, ilçe başkanları, Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Sportif Direktör Levent Devrim, Teknik Direktör Levent Eriş, Manisa Büyükşehir Belediyespor yöneticileri, Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, Genel Menajer Nihat Mala, Baş Antrenörü Ceyhun Cabadak, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, basın mensupları, oda ve borsalar ile sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, muhtarlar ile çok sayıda davetli katıldı.

Nikâhı Başkan Ergün Kıydı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün ve damadın ailesi Süreyya-Recep Dilbazer ile birlikte konuklarını kapıda karşıladı. Törene katılamayıp telgraf göndererek Ergün ve Dilbazer ailelerini tebrik eden başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olmak üzere, gönderilen telgrafların okunmasıyla tören başladı. Kızının nikahını kıyma görevi ise Başkan Ergün tarafından üstlenildi. Duygularını ve heyecanını dile getiren Başkan Ergün, tüm konuklara kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Başkan Ergün, “Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Öncelikle evlatlarımıza mutluluklar diliyorum. Bugün benim için çok önemli bir gün. Daha önce büyük kızımın nikahını kıymak nasip olmuştu. Bugün de hayırlısıyla küçük kızımın nikahını kıyacağım. Her babaya nasip olmaz. O açıdan anlamlı ve duygusal bir an bizler için. Mutluluklar diliyorum” dedi. Nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyen genç çift, günün anısına bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi. Ergün ve Dilbazer aileleri, nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından tebrikleri kabul etti.