Protokol Üyeleri Muhtarlarla Yemekte Buluştu

Turgutlu Belediyesi tarafından 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen yemekte protokol üyeleri, belediye daire müdürleri ve muhtarlar bir araya geldi.

Ege Üniversitesi Hastanesi Sağlık Turizmine Hazır

Sağlık Bakanlığı Verimlilik ve Kalite Daire Başkanlığı tarafından yapılan değerlendirmede 96.28 puan alarak “A Plus Hastane” ilan edilen Ege Üniversitesi Hastanesinin başarısı düzenlenen tören ile İzmir protokolü ile paylaşıldı.

TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi tarafından 5’incisi düzenlenen Cİ Group 5. TSYD İzmir Voleybol Turnuvası’nda 3 maçını da kazanan Galatasaray HDI Sigorta turnuvada birinciliğe ulaştı.

Konak, can dostlar için de daha güzel olacak

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, ilçede yaşamını sürdüren can dostlara daha iyi bakılacağını belirterek, bu amaçla veterinerlik hizmetlerinin hızla iyileştirileceğini kaydetti.

Başkan Bilgin, Muhtarlar Gününü Kutladı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, "Muhtarlık yerel yönetimin  en eski örneğini temsil eden ve devletin temelini oluşturan yapı taşıdır" dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Saruhan'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

Muhtarların milletin birinci derece temsilcisi olduğunu ifade eden İYİ Parti Saruhanlı İlçe Başkanı İbrahim Saruhan, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Ergün Muhtarlar Günü’nü Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm muhtarların gününü kutladı.

Muhtarlar Demokrasimizin Kılcal damarlarıdır

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yamımladı. Muhtarların demokrasinin kılcal damarları olduğunu ifade eden Başkan Çelik “Muhtarlarımız yerelde halkımızın temsilcileri, biz yöneticilerin de

Amerikalılara Türk gıdaları, Türk kahvesiyle tanıtıldı

Amerika Birleşik Devletleri’ne 2 milyar dolar ihracat hedefi belirleyen Türk gıda sektörü, bir fincanının 40 yıllık hatırı olan Türk kahvesini tanıtım elçisi yaptı.

Büyükşehir ve MASKİ, Vatandaşların Yanında

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesinde aniden bastıran yağışın ardından yaşanan taşkınlara kısa sürede müdahale ederek, yağmursularının deşarjını sağladı.

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak, 19 Ekim Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacakları Mamak Belediyesi maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Mücadele verdiği Türkiye Basketbol Ligi’nde sezona Bornova Belediye galibiyetiyle başlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımımızda gözler ligin 2. haftasında 19 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda, Mamak Beled

Büyükşehir ‘Bölgesel Saha ve Masabaşı Tatbikatı’na katıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi 10 ilin katılımıyla Kütahya’da gerçekleştirilen Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) kapsamında düzenlenen Afet Yönetimi Karar Destek Sistemi (AYDES) destekli ‘Bölgesel Saha ve Masabaşı Tatbikatı’na katıldı.

EÜ’de “Kitap Okuma Etkinliği- Sen de Okuduğunu Paylaş”

Ege Üniversitesi Merkez Kütüphanesi önünde ‘Kitap Okuma Etkinliği’ düzenlendi.

BARIŞ PINARI HAREKATI’nı ve MEHMETÇİK’i SELÂMLIYORUZ

Bugün Mehmetçiğimiz Barış Pınar harekatı ile yüz yılın destanını yeniden yazıyor.


Aşkın NEHİR


BU GECE NELER OLACAK

BU GECE NELER OLACAK


BU GECE NELER OLACAK

 

 Uzun sıcak yorucu bir yaz günü sonu

Yine geldi akşam vakti güneş batmalı oldu

Yoruyor yoruyor insanı günün içinde yaşam

O bitmeyen gelgitler çaresizlikler

 

Güneş yavaş yavaş iniyor

Çatal kaya tarafında dağın ardına

Güneşin kızıl rengi gel diyor bana

Sanki çekiyor beni içine gitmeli miyim ne

 

Bu batan güneş

Bu gece dünyada olacakların

İçilecek şarapların yaşanacak aşkların

Acaba ne kadarını görecek bilecek

 

Yoksa yeni doğacak ayı mı

Gecenin karanlığında parlayan yıldızları mı

Yaşanacak geceye şahitlik yapacak

Sabah doğan güneşe yaşanan aşkları onlar mı anlatacak