Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor​​​​​​​Yeni yıl kutlaması kızlara da burs oldu

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) İzmir Arena’da Yeni Yıla Merhaba Gecesi düzenledi. Üyelerin büyük ilgi gösterdiği ve doyasıya eğlendiği geceden elde edilen gelir de kız öğrenciler için burs oldu.

SARUHANLI - Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) İzmir Arena’da Yeni Yıla Merhaba Gecesi düzenledi. Üyelerin büyük ilgi gösterdiği ve doyasıya eğlendiği geceden elde edilen gelir de kız öğrenciler için burs oldu.

İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan’ın da katıldığı Gecenin açılışında konuşan EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Pınar Kılıç, her anlamda ve hepimiz için zor geçen bir yılın sonuna geldiklerini belirterek, “Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Böylesine zor geçen bir yılın ardından 2022’den çok umutluyum" dedi. 

Yeni yılda karşılaşabileceğimiz tüm engellerin üstesinden gelmemiz için tüm üyelere cesaret, umut, inanç, mutluluk, huzur ve başarı dilediğine işaret eden Kılıç, şöyle konuştu: “Yapılan her işten keyif alacağımız, ailemizi daha da büyüteceğimiz mutlu yıllarımız olsun. Ekonomide yaşanan sıkıntılara, işlerimizin her gün daha da zorlaşmasına rağmen güçlü kadınlar olarak her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.”

Gecede yılbaşı çekilişi de düzenlenirken, çekilişten elde edilen gelir kız çocukların okutulması için EGİKAD Burs Fonu’na aktarıldı. Gecede ayrıca ZMS Demir A.Ş. firmasının Sahibi Leyla Sökmen de Burs Fonu’na önemli miktarda bağış gerçekleştirdi. Gece Fix Project Orkestrası’nın birbirinden güzel şarkıları renklenirken, EGİKAD üyeleri doyasıya eğlenerek geçmiş yılın yorgunluğunu atarak, yeni yıl için enerji depoladılar.