TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYeni Sezon Öncesinde Hazırlıklar Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı 2019-2020 sezonu öncesinde hazırlık maçlarına başladı. Yeşil beyazlılar Manisa’daki ilk hazırlık maçında Merkez Efendi Denizli Basket takımı ile karşılaştı. Maç Denizli Basket’in 73-78 üstünlüğü ile tamaml

MANİSA - Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı 2019-2020 sezonu öncesinde hazırlık maçlarına başladı. Yeşil beyazlılar Manisa’daki ilk hazırlık maçında Merkez Efendi Denizli Basket takımı ile karşılaştı. Maç Denizli Basket’in 73-78 üstünlüğü ile tamamlandı. 

Türkiye Basketbol Ligi 2019-2020 sezonu öncesinde hazırlıklarını sürdüren ve genç bir kadro kuran Manisa Büyükşehir Belediyespor, Manisa’daki ilk hazırlık maçında Merkez Efendi Denizli Basket takımını ağırladı. Atatürk Spor Salonunda oynanan karşılaşmanın ilk periyodunu 13-12 üstün tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, rakibinin etkili oyunu karşısında dirençli bir oyun sergilese de geride kalan kısımda sayı olarak üstünlük sağlayamadı ve maç Denizli Basket’in 78-73 üstünlüğü ile tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor, sezon öncesi hazırlık maçları oynamaya devam edecek. 

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi