Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR YİNE BİR ARAYA GELDİ

Wesida Medya Grup Yazarları geleneksel buluşmalarına tekrar başladı. Çiğli Belediyesi ev sahipliğinde Pelikan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen 15.toplantıya 30 a yakın yazar katıldı.

SARUHANLI - Wesida Medya Grup Yazarları geleneksel buluşmalarına tekrar başladı. Çiğli Belediyesi ev sahipliğinde Pelikan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen 15.toplantıya 30 a yakın yazar katıldı.

Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün CHP Kurultayı için Ankara’da olması nedeniyle Kültür Müdürü Nail Çetin konukları ağırladı. Grubun Genel Yayın Yönetmeni Prof.Dr.Erkan Sevinç “Pandemi nedeniyle 6 aydır bir araya gelememiştik. Güzel bir özlem giderme oldu “derken Asklepion Life, Devir, Roll Life ve Spor Life dergilerinin yayınının sürdüğünü, YouTube üzerinden izlenebilen  Wesida TV’nin ara vermeksizin program çekimlerine devam ettiğini belirtti.

Gece Okan Yüksel ve Ulvi Puğ'un şiirleri ile süslenirken yazarların öneri ve düşünceleri kaydedildi..Grubun Kurumsal İletişim Müdürü Berna Vatansever Nail Çetin’e teşekkür hediyesini takdim ederken  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Hande Pınar “”En çok okunan yazar ödülü”nü Bektaş Türk’ e sundu.

Bu arada Wesida Kitap’ın ilk eseri Engin Önen’in yeni kitabının lansmanının bayramda Alaçatı’da yapılacağı belirtildi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi