Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorVali Karadeniz Vestel’i Ziyaret Etti

Vali Yaşar Karadeniz, Zorlu Holding bünyesinde bulunan Vestel Fabrikasını ziyaret etti. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve fabrika yetkilileri tarafından karşılan Vali Yaşar Karadeniz, fabrikayı gezerek yetk

SARUHANLI - Vali Yaşar Karadeniz, Zorlu Holding bünyesinde bulunan Vestel Fabrikasını ziyaret etti. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve fabrika yetkilileri tarafından karşılan Vali Yaşar Karadeniz, fabrikayı gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Vestel elektronik, buzdolabı, çamaşır makinesi tesisleri üretim bantlarını gezen Vali Karadeniz’e yazılım ve tasarımı Vestel’in bünyesinde ki Türk mühendisler tarafından yapılan yerli üretim Otomatik Ateş Ölçüm Veri Kayıt ve Dezenfektan Sistemi de tanıtıldı. Vali Karadeniz’e üretim ve kurulumu Vestel tarafından yapılan sistemin, fabrika, okul ve hastanelerde kullanıldığı bilgisini veren firma yetkilileri,  sistem ile Vestel’in 8 ayrı kapısında 40 ayrı turnikeden günlük yaklaşık 20 bin ölçüm gerçekleştirildiğini de aktardı.

Fabrikada çalışan personel ile de sohbet eden Vali Karadeniz,  Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve fabrika yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi