Manisa Futbol Kulübü'nde Yiğit'e dev talipler

Pompalı Tüfekle Eşini Yaralayıp, Sona İntihar Etti

Başkan Bilgin, Personeli ile Bayramlaştı

Büyükşehir Engelli Vatandaşların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorVali Karadeniz Başkanlığında İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Yardımcıları H. Volkan Köksal, Ünal Çakıcı ve kurum müdürlerinin katıldığı toplantı, Valilik Brifing Salonunda video konferans yöntemiyle yapıldı.

SARUHANLI - İl İdare Şube Başkanları Toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Yardımcıları H. Volkan Köksal, Ünal Çakıcı ve kurum müdürlerinin katıldığı toplantı, Valilik Brifing Salonunda video konferans yöntemiyle yapıldı.

Kurumlar arası uyumlu ve verimli çalışma düzenini sağlamak amacıyla İl İdare Şube Başkanları Toplantısının belirli aralıklarla yapılacağını belirten Vali Karadeniz “Birlikte çalışacağımız süre içerisinde doğru ve hızlı bilgi akışını sağlayarak güçlü bir güven köprüsü oluşturmalıyız. Kurumlarınızca yapılan yatırımların planlanmasından tamamlanmasına kadar bütün süreçleri takip edelim. Süreçleri iyi takip eder gerekli kontrol ve denetimleri sağlarsak daha iyi ve güzel işler ortaya çıkacaktır. Ayrıca kurumlar, birbirlerinin işlerini kolaylaştırmayı ve sivil toplum kuruluşlarıyla uyumlu bir şekilde çalışmayı benimsemelidir” dedi.

‘Vatandaş Odaklı Hizmet Önceliğimiz’

Vatandaş odaklı hizmetin öncelik olduğunu ve vatandaşla doğru bir şekilde iletişim kurmanın önemini vurgulayan Vali Karadeniz, “Bizler yönetici olarak çözüm noktasıyız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar her zaman sonuç odaklı olmalıdır. Vatandaşların istek, talep ve şikâyetleriyle ilgili başvurularını yasalar çerçevesinde değerlendirerek ivedilikle sonuçlandıralım” dedi.

Vali Yaşar Karadeniz toplantıda ayrıca, kurum binalarında ki güvenlik önlemlerinin yeniden gözden geçirilmesini, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında kurumlarda gerekli tedbirlerin alınmasını ve çevre sorunlarının çözümü açısından önemli olan ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında tüm kurumların üzerine düşen görevleri yerine getirmelerini istedi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi