Turgutlu Belediyesi Cami ve Okul Bahçelerini Dezenfekte Ediyor

Manisa'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 1354 kişiye ceza

Salihli’de bir mahallede karantina kaldırıldı

Açlık ve yoksulluk sınırı açıklandı

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorTaşdibi’nde Yol Geçişi Rahatlatıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesi Taşdibi Mahallesi’nde tarım arazisinde gerçekleştirdiği çalışmasıyla, yağışlı havalarda bölgede yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırdı.

SARUHANLI/TAŞDİBİ - MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesi Taşdibi Mahallesi’nde tarım arazisinde gerçekleştirdiği çalışmasıyla, yağışlı havalarda bölgede yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırdı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların altyapı noktasında ihtiyaç duyduğu çalışmalarla sorunları gidermeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Saruhanlı ilçesine bağlı Taşdibi Mahallesi’ndedere yatağında koruge boru ile yol geçiş çalışması gerçekleştirdi. MASKİ ekipleri bu çalışma sayesinde, yağışlı havalarda ekili ve dikili arazilerin bulunduğu bölgede vatandaşların yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırdı.

Mahalle muhtarından teşekkür

Taşdibi Mahalle Muhtarı Ali Çakal, “Çalışmamız yapılmadan önce o bölgede çamur ve su birikintisi sorunu vardı. Tarlasına, bahçesine giden vatandaşlarımız oradan yürüyerek ya da traktörle geçerken zorluk çekiyorlardı. Şuan içinsıkıntımız giderildi. Bu hizmetlerin devamını da bekliyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi