TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSelendi´de Kötü Yol Kalmıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi´nin Kazıklı Mahallesi Tüller ve Havanoğlu bağlılarında yol bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

SELENDİ - Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi´nin Kazıklı Mahallesi Tüller ve Havanoğlu bağlılarında yol bakım onarım çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalardan memnun kalan mahalle halkı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün´e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Selendi´nin Kazıklı mahallesi Havanoğlu ve Tüller bağlılarında yol bakım onarım ve düzeltme çalışması gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, 4 kilometrelik yolda temel malzeme sıkıştırma ve düzeltme çalışmasının yapıldığını belirtti. Gençoğlu, ?Selendi´nin Kazıklı mahallesi bağlılarında yol bakım onarım ve düzeltme çalışması yapıldı. Su geçişleri için şarampol bakımı da yapıldı. 1.kat asfalt için serme sıkıştırma yapıldı. Mevsim şartları uygun olduğu zaman da asfaltlama çalışması da yapılacak ve mevcut yol kötü durumdan kurtulacak? diye konuştu. Mahalledeki çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün´e teşekkür eden vatandaşlar, kötü durumda olan yolun Büyükşehir Belediyesi sayesinde düzeltildiğini belirttiler

Haber Kaynak : Haber Merkezi