Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorŞehir Merkezinde Yıpranan Bayraklar Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Adnan Menderes Mahallesi Nurlupınar Kavşağı ile Moris Şinasi Kavşağı’nda bulunan ve hava koşulları dolayısıyla yıpranan Türk Devletleri bayrakları ile Türk bayraklarını yeniled

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Adnan Menderes Mahallesi Nurlupınar Kavşağı ile Moris Şinasi Kavşağı’nda bulunan ve hava koşulları dolayısıyla yıpranan Türk Devletleri bayrakları ile Türk bayraklarını yeniledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, il merkezinde mevsimsel koşullar ve dış etkenler nedeniyle yıpranan bayrakları yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda işbirliğiyle Şehzadeler ilçesine bağlı Adnan Menderes Mahallesi Nurlupınar Kavşağı ile Yunusemre ilçesi Moris Şinasi Kavşağı’nda bulunan Türk Devletleri bayrakları ile Türk bayrakları yenilendi. Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen yenileme, vatandaşlardan da tam not aldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda bayrakların yenileriyle değiştirildiğini belirten Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, çalışmaların il genelinde süreceğini söyledi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi