TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlılı Muhtarlardan Büyükşehir’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Saruhanlı ilçesine bağlı Aydınlar, Çaltepe ve Sarısığırlı mahallelerinin muhtarlarını ağırladı.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Saruhanlı ilçesine bağlı Aydınlar, Çaltepe ve Sarısığırlı mahallelerinin muhtarlarını ağırladı.

Saruhanlı ilçesine bağlı Aydınlar Mahallesi Muhtarı Ömer İkizce, Çaltepe Mahallesi Muhtarı Süleyman Çoban ve Sarısığırlı Mahallesi Muhtarı Kazım Özkan, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Yener Sav ile birlikte Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığını ziyaret etti. Daire Başkanı Ergün Aksoy tarafından karşılanan ve ağırlanan muhtarlar, yapılan hizmetler nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Ziyarette yapılan hizmetler ve talepler doğrultusunda istişareler yapılarak talebe konu olan işler de ilgili dairelere aktarıldı. Muhtarlara kapılarının her zaman açık olduğunu belirten Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde tüm mahallelere en güzel hizmetleri ulaştırmak için çalıştıklarını ifade etti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi