TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı’da yaya geçitlerinde 'Güvenlik' nöbeti

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla başlatılan güvenlik nöbeti kapsamında Saruhanlı’da da düzenlenen etkinlikle farkındalık oluşturuldu.

SARUHANLI - Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla başlatılan güvenlik nöbeti kapsamında Saruhanlı’da da düzenlenen etkinlikle farkındalık oluşturuldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla başlatılan güvenlik nöbeti kapsamında Saruhanlı ‘da da  düzenlenen etkinlikle farkındalık oluşturuldu.

Trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla Türkiye genelinde 20 bin yaya geçidinde 200 bin kolluk görevlisi, ikişer saat yaya nöbeti tuttu.

Saruhanlı’da eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Ziraat Bankası önünde tören düzenlendi. Programdan önce öğrencilere hitap eden Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, “Amacımız trafik içerisinde önceliğin yayaların olduğunu vurgulamak. Bu tür uygulamalarla yaya geçitlerinin önemini vurguluyoruz. Bugün bu buradaki uygulamanın yanı sıra Saruhanlı'nın bir çok noktasında aynı uygulama gerçekleştiriliyor. Bütün kamu kurum ve kuruluşları olarak bu farkındalık için bugün buradayız” dedi.

Saruhanlı Ziraat Bankası önünde düzenlenen törene, Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akol, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Coşkun Kökçe, ile öğrenciler katıldı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi