Adnan Menderes Caddesi Prestij Caddesi Oluyor

Büyükşehir Terminallerde Tüm Tedbirleri Aldı

Ösen: “İşsizler için yeni bir destek paketi açıklanmalı”

DENİZCİLER YARIN VİRA BİSMİLLAH DİYOR

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı’da yaya geçitlerinde 'Güvenlik' nöbeti

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla başlatılan güvenlik nöbeti kapsamında Saruhanlı’da da düzenlenen etkinlikle farkındalık oluşturuldu.

SARUHANLI - Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla başlatılan güvenlik nöbeti kapsamında Saruhanlı’da da düzenlenen etkinlikle farkındalık oluşturuldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla başlatılan güvenlik nöbeti kapsamında Saruhanlı ‘da da  düzenlenen etkinlikle farkındalık oluşturuldu.

Trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla Türkiye genelinde 20 bin yaya geçidinde 200 bin kolluk görevlisi, ikişer saat yaya nöbeti tuttu.

Saruhanlı’da eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Ziraat Bankası önünde tören düzenlendi. Programdan önce öğrencilere hitap eden Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, “Amacımız trafik içerisinde önceliğin yayaların olduğunu vurgulamak. Bu tür uygulamalarla yaya geçitlerinin önemini vurguluyoruz. Bugün bu buradaki uygulamanın yanı sıra Saruhanlı'nın bir çok noktasında aynı uygulama gerçekleştiriliyor. Bütün kamu kurum ve kuruluşları olarak bu farkındalık için bugün buradayız” dedi.

Saruhanlı Ziraat Bankası önünde düzenlenen törene, Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akol, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Coşkun Kökçe, ile öğrenciler katıldı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi