Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı’da Öğrenciler İtfaiyeyi Ziyaret Etti

Saruhanlı’da farklı okullardan öğrenciler, Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti. Yangın ve benzeri durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgiler alan öğrenciler, itfaiye personelinin müdahalede bulunduğu afetlerin

Saruhanlı’da farklı okullardan öğrenciler, Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti. Yangın ve benzeri durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgiler alan öğrenciler, itfaiye personelinin müdahalede bulunduğu afetlerin fotoğraflarının yer aldığı sergiyi de gezdi.

 

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programla Saruhanlı’da farklı okullardan öğrenciler, Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti. Yangın ve benzeri durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgiler alan öğrenciler, itfaiye ile ilgili merak ettiklerini de yerinde sorma imkânı buldu. Düzenlenen programda öğrenciler, itfaiye personelinin müdahalede bulunduğu afetlerin fotoğraflarının yer aldığı sergiyi de gezdi.

 

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi