Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı’da Kullanmadığınız Kıyafetler Giyim Bağış Kutusuna

Saruhanlı'da sosyal belediyecilik hizmetlerinde büyük projelere imza atan Belediye Başkanı Zeki Bilgin, "Hayat paylaştıkça güzelleşir" sloganı ile yeni bir projeyi daha hayata geçirerek, ilçenin 25 farklı noktasına giyim bağış kutusu koydurdu.

SARUHANLI - Saruhanlı'da sosyal belediyecilik hizmetlerinde büyük projelere imza atan Belediye Başkanı Zeki Bilgin, "Hayat paylaştıkça güzelleşir" sloganı ile yeni bir projeyi daha hayata geçirerek, ilçenin 25 farklı noktasına giyim bağış kutusu koydurdu.

Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde kullanılmayan kıyafetleri toplamak adına ilçenin 25 farklı bölgesine giyim bağış kutuları yerleştirildi.

Başkan Bilgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımız kullanmadıkları kıyafet, perde, ev tekstili ürünleri, gelinlik, nişanlık, sünnetlik gibi ürünleri Giyim Bağış Kutusuna bırakabilirler. Evlerde kullanılamayacak durumda olan giysilerin bu kutulara bırakılmasını istiyoruz. Çünkü bu tür kullanılmayacak olanlarda geri dönüşüme gönderilecek ve ekonomimize yeniden kazandırılacak. Vatandaşlarımızın bu kampanyaya sahip çıkacağına inanıyorum."

 

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi