TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı'da Atlı Cirit Gösterisi ve Değnek Atma Yarışması

Saruhanlı Belediyesi tarafından "13. Altın Üzüm ve Kültür Festivali" etkinlikleri kapsamında İlçede yıllar sonra organize edilen Atlı Cirit Gösterisi ve Değnek Atma yarışması vatandaşlar tarafından beğeniyle izlendi.

SARUHANLI - Saruhanlı Belediyesi tarafından "13. Altın Üzüm ve Kültür Festivali" etkinlikleri kapsamında İlçede yıllar sonra organize edilen Atlı Cirit Gösterisi ve Değnek Atma yarışması vatandaşlar tarafından beğeniyle izlendi.

Saruhanlı'da boş bir arazide gerçekleşen etkinliği Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ilgiyle izledi.

Program kapsamında Saruhanlı ve çevre ilçelerden gelen 50'ye yakın atlı ekibin, cirit ve değnek atma gösterisi vatandaşlar tarafından büyük bir beğeniyle takip edildi.

Programın sonunda dereceye giren sporcuların plaketleri, Belediye Başkanı Zeki Bilgin tarafından verildi.

-Başkan Bilgin Ata Bindi-

Belediye Başkanı Zeki Bilgin, programın sonunda yarışmaya katılan atlardan birine binerek bir süre alanda gezdi. Vatandaşlar ise Saruhanlı'da yıllar sonra böyle bir etkinliği düzenlediği için Başkan Bilgin'e teşekkür etti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi