Saruhanlı’da 8 Biin 40 Öğrenci İçin Ders Zili Çaldı

Saruhanlı ilçesinde 8 bin 40 öğrenci için ders zili çaldı. Saruhanlı´da 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zili çaldı.

SARUHANLI - Saruhanlı ilçesinde 8 bin 40 öğrenci için ders zili çaldı. Saruhanlı´da 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zili çaldı.

Yaklaşık 3 aylık yaz tatilinin ardından ders başı yapan öğrenci ve öğretmenler yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlamanın mutluluğunu yaşadı.

Saruhanlı İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Işık konuyla ilgili Kardelen Gazetesi Muhabirine yaptığı açıklamada, Yeni eğitim öğretim yılının öğrencilere başarılar getirmesini temenni ederek, "Bir eğitim ve öğretim yılına daha başlarken öğrencilerimiz, okula tekrar merhaba demenin sevincini, biz öğretmenler de sevgili öğrencilerimize kavuşmanın mutluluğu ve aynı zamanda gururunu yaşıyoruz. Okul insanın şekillendirildiği yerdir. Bize ve öğrencilere şu andan itibaren büyük bir görev düşmektedir. Yeni eğitim ve öğretim yılının hepimiz için başarılı geçmesi dileği ile saygılarımı sunarım.” Dedi.

Işık, Bu yıl eğitim-öğretim yılında toplamda 8 bin 40 öğrenci ve 590 öğretmen ve idarecimiz ile başladığı bildirildi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi