Manisa Futbol Kulübü'nde Yiğit'e dev talipler

Pompalı Tüfekle Eşini Yaralayıp, Sona İntihar Etti

Başkan Bilgin, Personeli ile Bayramlaştı

Büyükşehir Engelli Vatandaşların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 4. Yılında Anıldı

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dördüncü yıldönümünde Saruhanlı’da 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanında anıldı.

SARUHANLI - 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dördüncü yıldönümünde Saruhanlı’da 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanında anıldı.

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz 2016’daki kanlı darbe girişiminin engellenmesinin dördün yıldönümünde, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü, tüm yurtta olduğu gibi Saruhanlı'da da çeşitli etkinliklerle anıldı.

Saruhanlı Kaymakamlığı koordinesinde gerçekleştirilen Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı  saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile başladı. Sinevizyondan canlı yayınlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması meydandaki kalabalığa izletildi.

Manisa Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı konuşması ardından program devam etti. Daha sonra meydanda ve tüm camilerde gece saat 00.13’de sela okundu. Program daha sonra dualar ile son buldu.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi