Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Yeni Yerinde

Saruhanlı’da yıllardır şoför esnafına hizmet eden Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası yeni modern hizmet binasına taşınırken bundan böyle hizmetlerini buradan sürdürecek.

Saruhanlı’da yıllardır şoför esnafına hizmet eden Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası yeni modern hizmet binasına taşınırken bundan böyle hizmetlerini buradan sürdürecek.

Çok değerli Saruhanlılı şoförlerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Bilek, “Bundan sonra şoför esnafı üyelerimize teknolojinin en üst düzey bilgisayarları ile donatılmış, modern yeni bir hizmet binamızda hizmet vereceğiz” dedi.

Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Odası, yeni hizmet binasına taşınarak, Şoför esnafına hizmet vermeye başladı.

Daha önce Cumhuriyet, Yüce Sk. No:6/B’de şoför esnafına hizmet veren Saruhanlı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Saruhanlı Belediyesi ara sokağı, SaruhanMahalle Muhtarlığı karşısında üst katına taşındı.

Çok değerli Saruhanlı şoförlerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten SaruhanlıŞoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Arif Bilek, “Bundan sonra şoför esnafı üyelerimize teknolojinin en üst düzey bilgisayarları ile donatılmış, modern yeni hizmet binamızda hizmet vereceğiz.” dedi.

- Başkan Bilek, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü Kutladı -

30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü unutmayarak açıklamalarda bulunan Saruhanlı  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Arif Bilek, “Tüm şoför esnafı arkadaşlarımın dünya şoförler gününü kutluyor hayırlı ve helalinden kazançlar diliyorum. Artık bugünün bilinen ve hatırlanan bir gün olmasını ayrıca temenni ediyorum. Şoförlük; bir sanat, bir ihtiyaç, bir fedakarlık, sevgi, saygı ve elbette ki özveri ister. Ayrılıkları sona erdiren, aşıkları buluşturan, baba ile oğlu, anne ile kızı, dede ile torunu kavuşturan, uzaklıkları yakın eden kutsal bir meslektir. İşte bu mesleği icra edenler, kutsal bir mesleği yerine getiriyorlar. İşte onlara şoför deniliyor. Bugün de şoförlerin günü. Biraz tebessüm, biraz iyi dilekler bekliyoruz. Her zaman beklediğimiz gibi biraz sevgi azıcık da saygı, kutsal mesleğimizin hatırlandığı bu özel gün kutlu olsun.” dedi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi