Başkan Ergün, MHP Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’na Katıldı

Rektör Ataç’tan Saruhanlı Kaymakam’ı Necmettin Yalınalp ve Belediye Başkanı Zeki Bilgin’e Ziyaret

Başkan Bilgin'den Vali Karadeniz’e Ziyaret

Salihli’de Durdurulan Araçta Uyuşturucu Hap Bulundu

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSaruhanlı Belediyesinden Dilek Mahallesine Modern Dokunuş

Saruhanlı Belediyesi, bir yandan Koronavirüs ile mücadele ederken bir yandan da Belediye hizmetlerini aksatmadan yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Dilek mahallesinde Bayraklı tepe olarak bilinen bölgede modern bir düzenlemeye imza atıldı.

SARUHANLI/DİLEK - Saruhanlı Belediyesi, bir yandan Koronavirüs ile mücadele ederken bir yandan da Belediye hizmetlerini aksatmadan yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Dilek mahallesinde Bayraklı tepe olarak bilinen bölgede modern bir düzenlemeye imza atıldı.

Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in talimatı üzerine Dilek'te çalışma başlatan Fen İşleri Müdürlüğü, bu alandaki Belediyeye ait kahvehanenin tadilat ve bakımı yaptı. Alana renkli parke taşları döşendi ve oturma bankları monte edildi. Önümüzdeki günlerde kamelyaların yerleştirileceği alan vatandaşların kullanımına sunulacak.

Başkan Bilgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada vatandaşların refahı için modern alanlar ve parkla inşa ettiklerini ifade ederek, "Dilek mahallemizde güzel bir alan kurduk. Pandemi sürecini atlattıktan sonra vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde vakit geçirebileceği bir meydan oluşturduk. Hayırlı olsun" dedi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi