Manisa'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 1354 kişiye ceza

Salihli’de bir mahallede karantina kaldırıldı

Açlık ve yoksulluk sınırı açıklandı

Tartışma Kanlı Bitti

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor



Saruhanlı Belediyesi 125 Yeni Çöp Konteynırı Satın Aldı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, 125 yeni çöp konteynırı satın aldıklarını, önümüzde ki günlerde ihtiyaç duyulan mahallelere yeni alınan konteynırları yerleştireceklerini bildirdi.

SARUHANLI - Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, 125 yeni çöp konteynırı satın aldıklarını, önümüzde ki günlerde ihtiyaç duyulan mahallelere yeni alınan konteynırları yerleştireceklerini bildirdi.

Başkan Bilgin, Saruhanlı'da 350'si ilçe merkezinde, 2 bin 761’i merkez dışında kalan mahallelerde olmak üzere toplam 2 bin 495 çöp konteynırını bulunduğunu kaydetti.

Daha temiz bir çevre çalışmaları kapsamında 125 adet yeni çöp konteynırı daha aldıklarını ifade eden Bilgin, şunları söyledi;

"Daha temiz bir çevre ve modern bir toplum için özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda 125 yeni çöp konteynırı daha aldık. Önümüzde ki günlerde, ihtiyaç duyulan mahallelere konteynırlarımızı yerleştireceğiz. Halk sağlığına dikkat ediyor, bu nedenle daha temiz bir çevre için çalışıyoruz” dedi.

Bu arada, ortaya koyduğu çevreye duyarlı çalışmaları ile takdir toplayan Saruhanlı Belediyesi, Çöp Konteynırı Yıkama ve Dezenfekte Aracı ile ilçedeki çöp konteynırını düzenli olarak yıkıyor.

 

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi