TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSalihli OSB´ye yeni yatırımcı

Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda, Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 2. etapta kamulaştırılan bin 350 dönüm sanayi parsellerine yatırımcıların yoğun talebinin artarak devam ettiğini

SALİHLİ - Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda, Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 2. etapta kamulaştırılan bin 350 dönüm sanayi parsellerine yatırımcıların yoğun talebinin artarak devam ettiğini söyledi. 
Salihli OSB 2. etapta kamulaştırılan bin 350 dönüm sanayi parsellerine yeni yatırımcılar sözleşme imzaladı. Özel bir firma imzaladığı sözleşmeyle Salihli OSB´de yaklaşık 50 kişiyi istihdam edecek. Yatırımcılar için önemli bir istihdam merkezi haline gelen Salihli OSB´nin yeni kurulacak fabrikalarla hızlı bir şekilde büyüyerek geliştiğini vurgulayan Kayda, ?Hem Belediye Başkanı hem de OSB Yönetin Kurulu Başkanı olarak yatırımcılarımızı Salihli´ye davet ediyorum? diye konuştu.

Haber Kaynak : Haber Merkezi