Adnan Menderes Caddesi Prestij Caddesi Oluyor

Büyükşehir Terminallerde Tüm Tedbirleri Aldı

Ösen: “İşsizler için yeni bir destek paketi açıklanmalı”

DENİZCİLER YARIN VİRA BİSMİLLAH DİYOR

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorRADYO TRAFİK İZMİR 1 YAŞINDA…

Radyo Trafik İzmir, Saran Holding’in 4. trafik radyosu olarak İzmirlilere zaman kazandırma maratonunda 365 günü geride bıraktı.

MEDYA - Radyo Trafik İzmir, Saran Holding’in 4. trafik radyosu olarak İzmirlilere zaman kazandırma maratonunda 365 günü geride bıraktı.

“İzmir’de her gün yol aldığınız güzergahta alternatif bir yol olduğunu belki de ilk defa duyacaksınız.” diyerek 3 Ekim 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Radyo Trafik İzmir 1 yaşını doldurdu. İlk günden itibaren dinleyicilerine zaman kazandıran Radyo Trafik İzmir, kısa sürede binlerce dinleyiciye ulaşarak İzmir’in her noktasından aldığı bilgilerle, trafikte yaşanan yoğunlukları nedenleriyle birlikte yollarda ne var ise; kaza, arıza yapan araç, yol çalışması ya da aşırı yoğunluk bilgisini yayınlarına taşıdı. İzmir’in yol durumu sabah ve akşam saatlerinde kesintisiz, gün içerisinde ve gece boyunca yine 102.5 frekansından aktarıldı.

İZMİRLİNİN RADYOSU

Radyonun kayıtlarında tüm bilgileri yer alan ve sayıları binleri geçen gönüllü muhabirler, İzmir’in dört bir yanından şahit oldukları her gelişmeyi radyoya bildirmeye devam ediyor. Sadece yol durumu değil, çevresinde olan biteni de ihbar ediyor ve radyo yönetimi bu bilgileri ciddiyetle değerlendirip, yetkili birim ve kişileri harekete geçmeye çağırıyor. Açık bırakılan çukurlar, sürekli kesilen elektrik ya da sular, zamanında toplanmayan çöpler, engellileri unutan belediyeler de radyonun ve gönüllü muhabirlerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 

ŞEHRİN SESİNİ DİNLEMEYE DEVAM

Radyo Trafik İzmir Yayın Sorumlusu Esra Balkanlı, radyonun yayın hayatında 1. yılı geride bıraktığını hatırlatarak, “Dinleyicilerimize zaman kazandırmanın yanında özel haberlerle İzmir ulaşımında yaşanan problemlere değindik, sürekli sahada olarak şehrin sesini dinledik. Bize aktarılan tüm sorunları yetkililerle paylaşarak çözüm sağlamaya çalıştık. Yaptığımız programlarla trafik kültürünün artması için de çaba sarf etmeye devam edeceğiz. Bize şimdiye kadar destek olan tüm dinleyenlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi. 

FARKINDALIK KAMPANYALARI SÜRECEK

Radyo Trafik İzmir İdari Koordinatörü Nilgül Akar ise, Radyo Trafik İzmir’in düzenlediği farkındalık kampanyalarına vurgu yaparak, “Kısa sürede İzmir ulaşımında söz sahibi olduk. Emniyet kemeri kullanımı ve yollara çöp atılmamasına yönelik kampanyalarımızla farkındalık oluşturmaya çalıştık. Buca, Bayraklı ve Çiğli Belediyeleri ile yaptığımız ortak kampanyalarla şehrin çeşitli noktalarındaki billboardlar ile yollarda hız yapılmamasının önemine vurgu yaptık. Bundan sonra da farkındalık kampanyalarımız sürecek.” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi