Adnan Menderes Caddesi Prestij Caddesi Oluyor

Büyükşehir Terminallerde Tüm Tedbirleri Aldı

Ösen: “İşsizler için yeni bir destek paketi açıklanmalı”

DENİZCİLER YARIN VİRA BİSMİLLAH DİYOR

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMuhtarların Talepleri Yerinde İncelendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli, Paşaköy, Kayışlar, Çaltepe ve Sarısığırlı mahallelerini ziyaret etti.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli, Paşaköy, Kayışlar, Çaltepe ve Sarısığırlı mahallelerini ziyaret etti. Mahalle muhtarlarının Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde gündeme getirdikleri talepleri yerinde görmek amacıyla ziyareti yaptıklarını belirten Daire Başkanı Aksoy, her zaman vatandaşlarla bir arada olduklarını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, personelleriyle birlikte Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli Mahallesi Muhtarı Mehmet Çulha, Paşaköy Mahallesi Muhtarı Recai Tekel, Kayışlar Mahallesi Muhtarı Baki Ulu, Çaltepe Mahallesi Muhtarı Süleyman Çoban ve Sarısığırlı Mahallesi Muhtarı Kazım Özkan’ın konuğu oldu. Muhtarların Büyükşehir Belediyesi ziyaretindeki taleplerini yerinde görmek amacıyla ziyareti gerçekleştiren Aksoy, sahadaki çalışmaları da inceledi. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir arada olduklarını söyleyen Daire Başkanı Ergün Aksoy, taleplerin ilgili birimlere aktarılması noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi