TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMuhtarların Talepleri Yerinde İncelendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli, Paşaköy, Kayışlar, Çaltepe ve Sarısığırlı mahallelerini ziyaret etti.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli, Paşaköy, Kayışlar, Çaltepe ve Sarısığırlı mahallelerini ziyaret etti. Mahalle muhtarlarının Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde gündeme getirdikleri talepleri yerinde görmek amacıyla ziyareti yaptıklarını belirten Daire Başkanı Aksoy, her zaman vatandaşlarla bir arada olduklarını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, personelleriyle birlikte Saruhanlı ilçesine bağlı Kepenekli Mahallesi Muhtarı Mehmet Çulha, Paşaköy Mahallesi Muhtarı Recai Tekel, Kayışlar Mahallesi Muhtarı Baki Ulu, Çaltepe Mahallesi Muhtarı Süleyman Çoban ve Sarısığırlı Mahallesi Muhtarı Kazım Özkan’ın konuğu oldu. Muhtarların Büyükşehir Belediyesi ziyaretindeki taleplerini yerinde görmek amacıyla ziyareti gerçekleştiren Aksoy, sahadaki çalışmaları da inceledi. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir arada olduklarını söyleyen Daire Başkanı Ergün Aksoy, taleplerin ilgili birimlere aktarılması noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi