Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMuhtarlar Günü Dolayısıyla Futbol Maçı Düzenlendi

Turgutlu İlçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen futbol maçında muhtarlar sahada mücadele etti. Vali Karadeniz'in de izlediği müsabakayı Turgutlu'nun tek kadın muhtarı yönetti.

SARUHANLI - Turgutlu İlçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen futbol maçında muhtarlar sahada mücadele etti. Vali Karadeniz'in de izlediği müsabakayı Turgutlu'nun tek kadın muhtarı yönetti.

Vali Yaşar Karadeniz, Turgutlu İlçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen futbol maçını izledi. Çıkrıkçı Mahallesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan futbol sahasında düzenlenen etkinlikte, erkek muhtarlar sahada mücadele etti, Turgutlu’nun tek kadın muhtarı Deniz Bezen de hakem olarak müsabakayı yönetti. Bezen’in yardımcı hakemliklerini ise Betül Sena Güçlü ve Sude Sallıtepe yaptı.

Halk oyunları gösterilerinin de gerçekleştirildiği etkinlikte maç öncesi Muhtarlar Gününü kutlayan Vali Yaşar Karadeniz, muhtarlardan oluşturulan her iki takımada başarılar diledi.

Etkinliğe katılan ve müsabakayı izleyen Vali Yaşar Karadeniz ile Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz’a üzerinde isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edildi.