Büyükşehir Maske Desteğine Devam Ediyor

Üreticinin İhtiyacına Anında Destek Verdi

Büyükşehir'den İMO'ya Maske Desteği

Vali Deniz Başkanlığında, İlimizde Covid-19 Süreci ve Alınan Tedbirler Değerlendirildi

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMuhtar Kurtuldu, “MASKİ Her Yere Yetişiyor”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın merkez mahallelerinden Cengiz Topal Mahallesinde imara yeni açılan Derviş Sokakta içme suyu isale hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın merkez mahallelerinden Cengiz Topal Mahallesinde imara yeni açılan Derviş Sokakta içme suyu isale hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Yılmaz Kurtuldu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde bile hizmete devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.                                                    

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekiplerince Saruhanlı’nın merkez mahallelerinden Cengiz Topel Mahallesinde de çalışma yapıldı. MASKİ ekipleri tarafından Derviş Sokakta yeni imara açılan alanda isale hattı döşendi ve branjman çıkışları verildi. Mahalle Muhtarı Yılmaz Kurtuldu ve mahalle sakinleri MASKİ’ye teşekkür etti.

“Hizmetler çok güzel”

Mahalle Muhtarı Yılmaz Kurtuldu, “Yeni imara açılan sokağımızda çok güzel bir çalışma yapıldı. MASKİ her yere yetişiyor. Hizmetler çok güzel. Koronavirüs salgını dolayısıyla böylesi kısıtlı bir zamanda bile hizmete devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi