Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMüge Anlı geri dönüyor tarih ve konuk belli oldu

Müge Anlı’nın bir an önce başlamasını isteyen hayranları sevindirecek haber geldi. ATV ekranlarının sevilen yüzü ve reyting rekortmeni Müge Anlı ekranlara dönüyor.

SARUHANLI - Müge Anlı’nın bir an önce başlamasını isteyen hayranları sevindirecek haber geldi. ATV ekranlarının sevilen yüzü ve reyting rekortmeni Müge Anlı ekranlara dönüyor. Yeni stüdyosunda seyircisiyle buluşmaya hazırlanan Müge Anlı 24 Ağustos'ta ilk konuğu Songül Karlı ile ekranlarda olacak.

ATV’nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ekranlara geri dönüyor. Korona virüs salgını sonrası ara verdiği programlarına geri dönen ve yaz tatiline giren Müge Anlı yeni stüdyosunda yeni konularıyla sevenleriyle birlikte olacak.

24 AĞUSTOS'TA SONGÜL KARLI İLE BAŞLIYOR

Kulislerden edinilen bilgilere göre, 24 Ağustos Pazartesi günü başlayacak programın ilk konuğu ise Songül Karlı olacak. Eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını iddia eden Songül Karlı, Müge Anlı ile görüştüğünü ve 3 hafta sonra Müge Anlı’nın canlı yayın konuğu olacağını açıklamıştı.

MÜGE ANLI HAYRANLARI İSYANDA

Anlı’nın hayranları sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarda yeni stüdyoyu ve programın başlayacağı tarihi heyecanla beklediklerini ifade ediyor. “Sarı Papatya” diye seslendikleri Anlı’nın bir an önce başlamasını isteyen hayranlar sosyal medyayı paylaşım yağmuruna tuttu. İşte o paylaşımlardan bazıları:


Haber Kaynak : Haber Merkezi