MUAYTHAİ’NİN KALBİ ŞEHZADELERDE ATACAK

Bu yıl 6-8 Eylül 2019 tarihlerinde 11.’si gerçekleştirilecek Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası’nda 13 ilden 300’ün üzerinde sporcu, şampiyonluk kupasına ulaşmak için ringe çıkacak.

MANİSA - Bu yıl 6-8 Eylül 2019 tarihlerinde 11.’si gerçekleştirilecek Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası’nda 13 ilden 300’ün üzerinde sporcu, şampiyonluk kupasına ulaşmak için ringe çıkacak. Muaythai’nin kalbinin Şehzadelerde atacağını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı ve Türkiye Muaythai Federasyonu Ege Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, vatandaşları görsel bir şölen sunacak maçları izlemeye davet etti.

Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası’nın bu yıl 6-8 Eylül 2019 tarihlerinde 11.’si gerçekleştirilecek. Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak müsabakalara,  13 ilden 300’ün üzerinde sporcu katılacak.  Türkiye’nin en prestijli müsabakalarından olan Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası için ringe çıkacak sporcular, şampiyonluk kupasına ulaşmak için ter dökecek. Muaythai’nin kalbinin Şehzadelerde atacağını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı ve Türkiye Muaythai Federasyonu Ege Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Amasya, Afyon, Aydın, Bolu, Bursa, Balıkesir, Muğla, İzmir, Uşak, Kütahya ve Manisa illerinden aralarında birçok Dünya ve Avrupa şampiyonlarının da bulunduğu yüzlerce elit sporcu, bu yıl 11.’ sini gerçekleştireceğimiz Türkiye’nin en prestijli müsabakalarından olan Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası için ringe çıkacak. Bakalım kupa kime nasip olacak. Bütün hemşehrilerimizi müsabakaları izlemek, sporcu kardeşlerimizin heyecanına ortak olmak üzere  Atatürk Spor Salonu’na davet ediyorum.” şeklinde konuştu.  

PROGRAM 

07 EYLÜL

12:30 Lokma Dökümü

12:45 Mehter Konseri

13:00 Seremoni 

13;30 Mesir Macunu Saçımı

İzlemek için müsabakalar 06 Eylül Cuma günü saat 14:00’da, 07-08 Cumartesi ve Pazar ise saat 09:00 başlayacak.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi