Adnan Menderes Caddesi Prestij Caddesi Oluyor

Büyükşehir Terminallerde Tüm Tedbirleri Aldı

Ösen: “İşsizler için yeni bir destek paketi açıklanmalı”

DENİZCİLER YARIN VİRA BİSMİLLAH DİYOR

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMHP’li AKÇAY:  ABD Büyükelçiliğinin FETÖ firarisinin paylaşımını beğenmesi skandaldan öte bir işbirliğinin ifşa ve itirafıdır

MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, bir FETÖ firarisinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlığına ilişkin tweet’i beğenmesine tepki gösterdi.

POLİTİKA - MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından, bir FETÖ firarisinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlığına ilişkin tweet’i beğenmesine tepki gösterdi.

Konu ile ilgili olarak Twitter üzerinden açıklama yapan MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, “ Ederi 1 dolar olanlar sahibinin bahçesinden başını çıkarmış, sahibi de beğenmiştir!  ABD Büyükelçiliğinin FETÖ firarisinin paylaşımını beğenmesi skandaldan öte bir işbirliğinin ifşa ve itirafıdır. Ne yaparlarsa yapsınlar, MHP ve liderimiz Devlet Bahçeli ABD’nin ve beslemesi terör örgütlerinin kabusu olmaya devam edecektir.” dedi.

MHP’li Akçay’ın twitter paylaşımı: 

Ederi 1 dolar olanlar sahibinin bahçesinden başını çıkarmış, sahibi de beğenmiş! Şaşırmadık. ABD’de himaye edilen FETÖ artığı bir firarinin Genel Başkanımızla ilgili yaptığı alçakça paylaşımın ABD’nin Türkiye Büyükelçiliği resmî Twitter hesabından beğenilmesi fecaattir.

FETÖ’cü teröristlerin klavye başında Sayın Genel Başkanımız üzerinden siyaseti manipüle etme girişimini ABD Büyükelçiliğinin beğenmesi skandaldan öte bir işbirliğinin ifşa ve itirafıdır.

ABD büyükelçiliği, FETÖ’cünün paylaşımının beğenilmesini “ilgisiz mesaj... kafa karışıklığına sebep olma” olarak yorumlamış. Merak etmeyin! Biz “ilgi”yi biliyoruz. Hiçbir kafa karışıklığı da yok. Olan biten perde gerisindeki işbirliğinin sahneye konmasından başka bir şey değil.

MHP’siz Türkiye hayalleri kuranlar, Devlet Bahçeli’siz MHP düşleyenler suçüstü yakalanmıştır.Öte yandan Liderimiz Devlet Bahçeli’ye saldırıların içeride CHP,PKK ve FETÖ ile dışarıda ABD tarafından eş zamanlı olarak yapılması oldukça manidardır. İşbirlikçiler ağız birliği içindedir.

MHP doğru yoldadır. Onlar ne yaparsa yapsın, MHP ve liderimiz Devlet Bahçeli ABD’nin ve beslemesi terör örgütlerinin kabusu olmaya devam edecektir.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi