Başkan Bilgin'den Takdir Edilecek Davranış

Başkan Bilgin'den Bulgaristan'a Maske Yardımı

Saruhanlı Belediyesi Canlı Müzik Sezonunu Açtı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan MASKİ’ye Ziyaret

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMezarlık Temizlikleri Tam Gaz Devam Ediyor

Ramazan ayı boyunca il genelindeki mezarlıklarda yoğun bir temizlik ve ilaçlama seferberliği başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bayram sonrasında da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

SARUHANLI - Ramazan ayı boyunca il genelindeki mezarlıklarda yoğun bir temizlik ve ilaçlama seferberliği başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bayram sonrasında da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, il genelindeki mezarlıklarda ağaç budama, ot temizliği, ilaçlama ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan ayı boyunca bayram öncesi mezarlık ziyareti yapacak olan vatandaşların ziyaretlerini temiz bir ortamda yapması için adeta seferber olan ekipler, bayram sonrasında da çalışmalarına ara vermeden devam etti. Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Akhisar Merkez Mezarlığı, Yunusemre Durasıllı ve Kışla mahalleleri, Turgutlu Merkez Mezarlığı, Kula Merkez Mezarlığı, Akhisar Bekirler Mahallesi, Alaşehir Merkez Mezarlığı, Gölmarmara Hacıveliler Mahallesi, Köprübaşı Merkez Mezarlığı, Salihli Karaağaç Mahallesi ve Soma Merkez Mezarlığı’nda çalışmalarına tam gaz devam etti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kurallara uygun ve sosyal mesafeye riayet edilerek çalışmaların sürdürüldüğünü belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelindeki mezarlıklarda çalışmalarını hassasiyetle sürdürdüklerini söyledi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi