Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMASKİ’nin Saha Denetimleri Sürüyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş ile birlikte Yunusemre ilçesinde atıksu abonelikleri ile ilgili incelemelerde bulundu.

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş ile birlikte Yunusemre ilçesinde atıksu abonelikleri ile ilgili incelemelerde bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesindeki her vatandaşa eşit hizmet sunabilmek adına yürüttüğü saha çalışmalarını sürdürüyor. Kaçak kullanımların önüne geçmek amacıyla MASKİ, su aboneliklerinin yanı sıra atıksu konusunda da denetimler gerçekleştiriyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, atıksu abonelikleri ile ilgili olarak Yunusemre ilçesinde kontrollerde bulundu. Genel Müdür Yardımcısı Çevik’e, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş ve MASKİ personeli eşlik etti.

Kaçak kullanımlar vatandaştan çalıyor

Teknik ekibiyle birlikte bina ve sitelerdeki aboneliklerin kontrollerini gerçekleştiren MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Kurumumuz çatısı altında her alanda usulsüz ve yasa dışı kullanımlar konusunda çok hassas davranıyoruz. Çünkü burada söz konusu olan, vatandaşımızın hakkı. Düzenli ve kurallara uygun şekilde aboneliğini alarak ödemelerini yapan vatandaşımızın vebali de bu noktada bizim üzerimizde bulunuyor. Kimsenin hakkına girmeden, mümkün olan en hakkaniyetli hizmeti sunmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi