Develi’de Tarla Sularken Traktör Yanarak Kül Oldu

Manisa BBSK, Antrenmanlara Başlıyor

Saruhanlı'da Kurutmalık Domatesler Tarlalara Serildi

DEĞERLİ ZAMANLAR PROJESİ BAŞLADI

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMASKİ’nin Gece Mesaisi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Merkezefendi Mahallesi Moris Şinasi Çocuk Hastanesi’nin yer aldığı kavşakta içme suyu ana borusunda yaşanan arızaya gece saat 12.30’a kadar müdahalede bulundu. Hattaki arızayı özverili bir şekilde tamir eden ekipl

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Merkezefendi Mahallesi Moris Şinasi Çocuk Hastanesi’nin yer aldığı kavşakta içme suyu ana borusunda yaşanan arızaya gece saat 12.30’a kadar müdahalede bulundu. Hattaki arızayı özverili bir şekilde tamir eden ekipler vatandaşın herhangi bir mağduriyet yaşamasına izin vermedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Merkezefendi Mahallesinde dün akşam saatlerinde içme suyu ana hattında bir arıza meydana geldi. Ekipler ilk olarak trafik akışının yoğun olduğu noktada gerekli güvenlik önlemlerini aldı. Moris Şinasi Çocuk Hastanesinin olduğu kavşakta meydana gelen arızaya gece 12.30’a kadar özverili bir şekilde müdahale eden ekipler, hattaki tamir işini tamamlayarak vatandaşı mağdur etmedi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi
sas.com