Zafer Kalkınma Ajansı 4. Dönem Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Mezarlık Temizlikleri Tam Gaz Devam Ediyor

Otomobilin Motoruna Sıkışan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı

Kırkağaç'da 3.8 Büyüklüğünde Deprem

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMASKİ’den Su Yükleme İle İlgili Duyuru

MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların su yüklemede sorun yaşamaması adına yapılacak işlemler ile ilgili duyuruda bulundu.

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların su yüklemede sorun yaşamaması adına yapılacak işlemler ile ilgili duyuruda bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle vakitlerini evde geçiren vatandaşların su yükleme ile ilgili sorun yaşamaması adına duyuruda bulundu. Duyuruda; “Manisasu mobil uygulamasından veya pratik.manisasu.gov.tr adresinden kredi kartı ile kartlı sayaçlara yüklenen miktarın akıllı sayaçlara yüklenebilmesi için kartın MASKİ Pratik cihazlarından herhangi birinde okutularak Emanet Bakiye Yükleme butonuna basılması gerekmektedir. Ancak evden çıkmak istemeyen vatandaşlarımız 185 hattını arayarak avans ve kredi yükleme talebinde bulunabilirler. Bu durumda ekiplerimiz adrese gelerek nakit ve avans yükleme işlemlerini vatandaşlarımız adına gerçekleştirmektedir. Vatandaşlarımıza önemle duyurulur” ifadeleri yer aldı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi