Saruhanlı Devlet Hastanesinde Hizmet Durduruldu

Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı hayatını kaybetti

İşte at yarışlarının başlayacağı tarih

Üniversitelerdeki sınavlar nasıl olacak? YÖK tüm ayrıntılarıyla paylaştı

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMASKİ, Gözlet’in Altyapı Sıkıntısına Derman Oluyor

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde hayata geçirilen altyapı çalışmasını yerinde inceledi. Deniz, mahallede başladıkları hat döşeme işininilk etabını tamamladıklarını belirtti.

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde hayata geçirilen altyapı çalışmasını yerinde inceledi. Deniz, mahallede başladıkları hat döşeme işininilk etabını tamamladıklarını belirtti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerin altyapı ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Saruhanlı ilçesine bağlı Gözlet Mahallesinde 450 metre kanalizasyon deşarjhattı döşendi. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışma ile mahallenin sorunlu altyapısı sağlıklı hale getirildi. Daire Başkanı Mümin Deniz de, yürütülen çalışmaları incelemek üzere mahalleyi ziyaret etti. Deniz, “İl genelinde adımadım altyapı sıkıntısı yaşanan noktalara uzanmaya devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’den aldığımız talimatlar doğrultusunda vatandaşlarımız için her an büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Gözlet Mahallemizde iki etaptanoluşan bir çalışma planladık. Önümüzdeki günlerde ikinci etap hat döşeme işimize de başlayacağız. Yapılan çalışma hayırlı olsun” dedi. Mahalle ziyaretinde Muhtar Nuri Gelgör ile de görüşen Deniz’e, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Sorumlusu Göksel Topçuve MASKİ İlçe Şefi Kerim Oruç Ali Orhan da eşlik etti.

“Biliyoruz ki Büyükşehir ve MASKİ her zaman yanımızda”

Mahalle Muhtarı Nuri Gelgör, “MASKİ tarafından önce su sıkıntımız çözüldü. Şimdi de kanalizasyon hattımızda önemli bir çalışma yapıldı. Biliyoruz ki Büyükşehir ve MASKİ her zaman yanımızda. Emeği geçen herkeseteşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi