Büyükşehir Maske Desteğine Devam Ediyor

Üreticinin İhtiyacına Anında Destek Verdi

Büyükşehir'den İMO'ya Maske Desteği

Vali Deniz Başkanlığında, İlimizde Covid-19 Süreci ve Alınan Tedbirler Değerlendirildi

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMANİSA’DA GENÇLİK HAFTASI DÜZENLENEN TÖRENLE BAŞLADI

Manisa’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası, sosyal mesafe kuralları gözetilerek başlatıldı.

SARUHANLI - Manisa’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası, sosyal mesafe kuralları gözetilerek başlatıldı.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı Milli Egemenlik Anıtı'nda düzenlenen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Manisa Gençlik ve Spor il Müdürü Yunus Öztürk, çelek sunumu yaptı. Gençlik Haftası, 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak. 

ÖZTÜRK: "19 MAYIS'I BÜYÜK COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ" 

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Gençlik Haftası'nda çeşitli etkinlikler gerçekleştireceklerini belirterek, "Koronavirüs ile mücadelede kritik bir dönemden geçiyoruz. Ancak bu, içimizdeki 19 Mayıs coşkusunu azaltmayacak. Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de bayramımızı coşkuyla kutlamaya devam edeceğiz. Bakanlığımızın belirlediği çerçevede ortaya çıkan şartlar nedeniyle kutlama programı hazırladık. Antrenörlerimiz eşliğinde hafta boyunca vatandaşlarımıza evlerinin balkonlarında egzersiz etkinliklerinin yanı sıra sanal ortamda mahalli sportif yarışması düzenleyeceğiz. 19 Mayıs  Salı günü bakanlığımız tarafından belirlenecek saatte vatandaşlarımızın da balkondan katılımıyla belediye hoparlöründen İstiklal Marşımız okunacak. Aynı gün hava sporları gösterimiz ile birlikte marşlar eşliğinde evlere Türk bayrağı dağıtımını gerçekleştireceğiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun" dedi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi