Zafer Kalkınma Ajansı 4. Dönem Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Mezarlık Temizlikleri Tam Gaz Devam Ediyor

Otomobilin Motoruna Sıkışan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı

Kırkağaç'da 3.8 Büyüklüğünde Deprem

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜGÜNDEN ÖZEL SPORCULARA ANLAMLI SÜRPRİZ

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde kalan özel sporculara anlamlı bir sürpriz yaptı.

SARUHANLI - Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde kalan özel sporculara anlamlı bir sürpriz yaptı. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda harekete geçen İl Müdürlüğü, özel sporcuları evlerinde ziyaret ederken, onlara Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler takdim etti.

ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE, "KORONAVİRÜS BİLE SİZLERİ SEVMEMİZE ENGEL DEĞİL" ANONSU

Tebessüm ettiren organizasyonda araçlarla sporcuların evlerinin önüne gidilerek, isimleri anons edildi, daha sonra ise, "Koronavirüs bile sizleri sevmemize engel değil. Sizleri seviyoruz" anonsları yapıldı. Yapılan jestle oldukça mutlu olan sporcular, çevredeki vatandaşların da alkışı ve moral desteğini aldı.

ÖZEL SPORCULAR TEŞEKKÜR ETTİ

Özel sporcular, anlamlı haftada kendilerini yalnız bırakmadığı için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ederken, veliler de çocuklarına yapılan sürprizle çok mutlu olduklarını söyledi. Veliler, "Çok şükür, çocuklarımız bugünlere geldiyse devletimizin desteğiyle geldi. Allah devletimize zeval vermesin. Bizim için çok güzel bir sürpriz oldu ve hiç beklemiyorduk. Bu sürpriz çocuklarımızın yalnız olmadığını, bugün de hatırlandığının bir göstergesidir. Gençlik ve Spor Bakanlığımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah herkesten razı olsun" dediler.

ÖZTÜRK: "KARDEŞLERİMİZİN BİR GÜN DEĞİL HER ZAMAN YANINDAYIZ"

Düzenlenen organizasyonla hem engelliler haftasını kutlamak hem de özel sporculara moral vermek istediklerini belirten Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Özel sporcularımız, ulusal ve uluslararası alandaki azimleriyle, elde ettikleri başarılarıyla, topluma bir ilham kaynağı oluyor. Engelliler Haftası nedeniyle böyle bir organizasyon yapmayı planladık. Neşe içinde geçen anlam yüklü, güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyoruz. Bu organizasyonla kardeşlerimizi mutlu etmeyi ve onlara moral aşılamayı amaçladık. Sadece bir gün değil her zaman yanlarındayız. Tüm sporcularımıza maddi manevi desteklerimiz sürecek" diye konuştu.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi