Saruhanlı Devlet Hastanesinde Hizmet Durduruldu

Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı hayatını kaybetti

İşte at yarışlarının başlayacağı tarih

Üniversitelerdeki sınavlar nasıl olacak? YÖK tüm ayrıntılarıyla paylaştı

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorKöprübaşı Sokaklarında Hijyen Çalışması

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Kent Estetiği Daire Başkanlığına bağlı ekipler tarafından Köprübaşı’nda meydan, yol ve kaldırımlar ile ana arterler baştan aşağı hijyen malzemesi ile yıkandı.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Kent Estetiği Daire Başkanlığına bağlı ekipler tarafından Köprübaşı’nda meydan, yol ve kaldırımlar ile ana arterler baştan aşağı hijyen malzemesi ile yıkandı.

İl genelinde koronavirüs tedbirlerini en üst seviyede alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarına ara vermiyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Kent Estetiği Daire Başkanlığına bağlı ekipler Köprübaşı ilçe merkezinde, meydan, yol ve kaldırımlar ile ana arterlerde hijyen malzemesi ile yıkama çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşlar ve esnaf da çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti. Çalışmalarla ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, il genelinde dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği belirtilirken, vatandaşların da sosyal mesafe ve temizlik tedbirlerine uymaları çağrısı yapıldı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi