Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorKıyamet korkusuyla bakın ne yaptı!

Rus basınında yer aln habere göre 38 yaşındaki bir kişi, kıyamet kopacak hikayelerinden etkilenerek ormanda yaptığı sığına yerleşti.

İLGİNÇ HABERLER - Rus basınında yer aln habere göre 38 yaşındaki bir kişi, kıyamet kopacak hikayelerinden etkilenerek ormanda yaptığı sığına yerleşti. 

Bir vatandaşın izinsiz ağaç kesildiği yönündeki ihbarını değerlendiren güvenlik güçleri,ormanda iki sığınağa rastladı.Polisler daha sonra sığınak sahibini buldu.

İlk yaptığı sığınağu su baskınları nedeniyle zarar gören vatandaş ikinci bir sığınak daha yapmış.Ancak ikinci sığınak da üzerindeki ağırlık nedenile hafif çökmüş.Bu kişi sığınak inşaatı,soba,yakıt,akü,güneş aküsü bazı alet ve edevatları alabilmek için yalaşık 1200 dolar kredi çektiği ortaya çıktı. 

Böylece vatandaş hem kıyametten hemde banka borcu nedeniyle icra memurlarından saklanmayı hedeflemiş. Ancak sığınakların zarar görmesiyle vatandaş akrabalarına taşınmak zorunda kaldı. 

Ormandaki hayatını polislere anlatan adam, tuvalet sorununu yaşamadığını söyledi. 

Ormana yerleştiğinde yanına iki tavuk götürdüğünü söyleyen kişi, "Onları ilk günlerden bitirdim. Daha sonra ağaç dallarını suda bişirdim.Bence açlıktan ölmem" dedi.

Kıyamet korkusuyla ormana sığınan adamın yeni hedefi ise büyük su baskınlarına karşı bir gemi inşaa etmek.

Haber Kaynak : Haber Merkezi