Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorİYİ Parti İlçe Başkanı Saruhan'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

Muhtarların milletin birinci derece temsilcisi olduğunu ifade eden İYİ Parti Saruhanlı İlçe Başkanı İbrahim Saruhan, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

SARUHANLI - Muhtarların milletin birinci derece temsilcisi olduğunu ifade eden İYİ Parti Saruhanlı İlçe Başkanı İbrahim Saruhan, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İlçe Başkanı Saruhan’ın kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Muhtarlıklar, toplumun sosyal ve idari hizmetleri yerine getirmek, insanlarımızın daha sorunsuz bir çevrede yaşamalarını sağlamak için kurulmuş müesseselerdir. Muhtarlık, toplumumuzun kültürel ve toplumsal hayatımızın önemli mihenk taşlarından biridir. Yaptıkları görev itibari ile devlet ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi görmektedirler.

Muhtarlar aziz milletimizin birinci derecede temsilcileridir. Demokrasinin ilk ve en önemli basamağıdır. Halkın doğrudan seçtiği yegâne kişilerdir.

Bu nedenle çok önemli görevler icra etmektedirler. Muhtarlarımızın özlük hakları maalesef gerçek anlamı ile verilmemiştir. Sorumluluklarının karşılığı mutlaka muhtarlarımıza verilmelidir. Yasal her türlü düzenlemede İyi Parti olarak muhtarlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim. Toplumun ihtiyaçları belirlenirken, mutlaka muhtarların görüş ve düşünceleri bizler için son derece önemlidir. Kapımız her zaman muhtarlarımıza sonuna kadar açıktır.

Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın bu özel gününü kutluyor sevgi ve saygılar sunuyorum.”

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi