Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyorİtfaiye Teşkilatının Acı Günü

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı olarak Saruhanlı İtfaiye Amiri olarak görev yapan Ahmet Kemal Kılınç, hayat kurtarmak için gittiği kazada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı olarak Saruhanlı İtfaiye Amiri olarak görev yapan Ahmet Kemal Kılınç, hayat kurtarmak için gittiği kazada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Merhum İtfaiye Amiri Ahmet Kemal Kılınç için ilk tören Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında düzenlendi. Cuma namazına müteakip Hatuniye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan Kılınç, Kırtık Mezarlığında defnedildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Saruhanlı İtfaiye Amiri olarak görev yapan Ahmet Kemal Kılınç, geçtiğimiz gün Saruhanlı'nın Apak Mahallesi Dağ yolunda meydana gelen trafik kazasına müdahale ettiği sırada fenalaşarak kalp krizi geçirdi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Ahmet Kemal Kılınç hayatını kaybetti. Merhum Ahmet Kemal Kılınç için Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda tören düzenlendi. Törene Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu, Ertuğrul Yıldırım ve Uğur Başkal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde görevli Daire Başkanları, merhum Kılınç'ın mesai arkadaşları ve ailesi katıldı. Merhum Ahmet Kemal Kılınç'ın ruhuna ithafen dualar okunurken, mesai arkadaşlarından helallik alındı.

Kırtık Mezarlığı'nda Defnedildi

Merhum İtfaiye Amiri Ahmet Kemal Kılınç, İtfaiye Daire Başkanlığı'nda gerçekleştirilen törenin ardından Hatuniye Camii'ne getirildi. Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan Kılınç, Kırtık Mezarlığında defnedildi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi