Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorGüres Teknoloji’den Yeni Nesil Yumurta Konveyör Sistemi: EGGSPRESS

Yumurta toplama hızını ayarlayabilen, 45-90 arası bütün açı ve derecelere dönüş imkânı sağlayan, özel tasarlanmış kırılma noktaları sayesinde taşınan yumurtalarda hasarı minimuma indiren yeni nesil Yumurta Konveyör Sistemi.

SARUHANLI - Yumurta toplama hızını ayarlayabilen, 45-90 arası bütün açı ve derecelere dönüş imkânı sağlayan, özel tasarlanmış kırılma noktaları sayesinde taşınan yumurtalarda hasarı minimuma indiren yeni nesil Yumurta Konveyör Sistemi.

1963 yılında tavukçuluğa giriş yapan Güres Group ülkemizin tek çatı altında toplanmış en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. 2002 yılında kurulan Güres Teknoloji, Güres Group bünyesinden gelen sektörel bilgi birikimini, AR-GE mühendisleri tarafından yapılan inovatif çalışmalar ile sistemleştirerek kendi standartlarını yaratan bir marka haline gelmiştir.

Güres Teknoloji’nin pazara sunduğu yeni nesil Yumurta Konveyör Sistemi kullanıcılarına çok özel ayrıcalıklar sunmaktadır. Özel tasarım bariyer borularının kullanımıyla konveyör kaynaklı yumurta kirliliklerini önler, özel tasarım kırılma noktaları sayesinde taşınan yumurtalarda hasarı minimuma indirir. Güres Eggspress Konveyör sistemi harcadığı az enerjiyle elektrikten tasarruf edilmesini sağlar. Sürtünme kat sayısı sıfıra yakın olan konveyör zincir yataklarıyla sessiz ve uzun ömürlü çalıma imkânı sunar.

5 kıtada birçok ülkeye ihracat yapan Güres Teknoloji’nin kendi patenti ile ürettiği; Yumurta Tavuğu Kafesi, Bıldırcın Kafesi, Damızlık Kafesi ve İklimlendirme sistemlerinden sonra son teknoloji sistemler kullanarak AR-GE mühendislerimiz tarafından geliştirilen Eggspress Konveyör Sistemleri’ni sunmaktan gurur duyar.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi