Adnan Menderes Caddesi Prestij Caddesi Oluyor

Büyükşehir Terminallerde Tüm Tedbirleri Aldı

Ösen: “İşsizler için yeni bir destek paketi açıklanmalı”

DENİZCİLER YARIN VİRA BİSMİLLAH DİYOR

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorGülden İstanbul’lu Müzikseverlerle Buluşuyor!

Türk pop müziğinin başarılı sanatçılarından biri olan Gülden, hem son çıkardığı ''Mendil'' hem unutulmayan şarkılarla 27 Eylül Cuma akşamında Hayal Kahvesi'nde! Ünlü durumda bulunan Sanatçı canlı  performansıyla birlikte  İstanbullu müzik severlere unut

MAGAZİN - Türk pop müziğinin başarılı sanatçılarından biri olan Gülden, hem son çıkardığı ''Mendil'' hem unutulmayan şarkılarla 27 Eylül Cuma akşamında Hayal Kahvesi'nde! Ünlü durumda bulunan Sanatçı canlı  performansıyla birlikte  İstanbullu müzik severlere unutması zor bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Son çıkardığı 'Mendil' adlı single çalışması ve klibi sayesinde müzikseverlerin gönlünde taht kuran Gülden, 27 Eylül Cuma akşamında Hayal Kahvesi'nde  verecek olduğu konser esnasında da yeni ve eski şarkılarını müzikseverlerle buluşturacak. 

Gülden Kimdir?

1984 senesinde dünyaya gözlerini açan Gülden aslen Tekirdağ'lıdır. İlk ortaokul dönemlerinde şarkı sözleri yazmaya başlamış olan Gülden 2001 yılında Ege Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı içerisinde eğitimini tamamlamayı başarmıştır..

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi