Saruhanlı Devlet Hastanesinde Hizmet Durduruldu

Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı hayatını kaybetti

İşte at yarışlarının başlayacağı tarih

Üniversitelerdeki sınavlar nasıl olacak? YÖK tüm ayrıntılarıyla paylaştı

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorGörev Yerleri Değişen Müdürlere Veda Yemeği Düzenlendi

Vali Ahmet Deniz, görev yerleri değişen Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ve Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin için Saruhan Otelde düzenlenen veda yemeğine katıldı.

MANİSA - Vali Ahmet Deniz, görev yerleri değişen Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ve Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin için Saruhan Otelde düzenlenen veda yemeğine katıldı.

Düzenlenen yemeğe Vali Ahmet Deniz,  Büyükşehir Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, MCBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, Baro Başkanı Ali Arslan, Vali Yardımcıları H. Volkan Köksal, Ünal Çakıcı, Ahmet Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, yeni göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ve kurum müdürleri katıldı.

Yemekte konuşan Vali Ahmet Deniz, “Ülkemizin farklı illerinde görevlerimizi ifa ediyoruz. Önemli olan görevimizi şerefli bir şekilde layıkıyla yerine getirmek ve çalışma arkadaşlarımızla uyum içerisinde vatandaşlarımıza hizmet edebilmek. Emniyet Müdürümüz Fevzi Bey ve Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Bey'e ilimizde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Manisa’da 1,5 yıldır görev yaptığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin’ de Manisa’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Vali Ahmet Deniz ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ise  tüm kurumlar ile işbirliği içerisinde hızlı ve verimli çözüm üretmenin çabası içerisinde olduklarını vurgulayarak hukuk sistemi kuralları içerisinde görevlerini yaptıklarını belirtti.

Yemek sonrasında Vali Ahmet Deniz, Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ve Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin’e hediye verdi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi