Başkan Bilgin'den Takdir Edilecek Davranış

Başkan Bilgin'den Bulgaristan'a Maske Yardımı

Saruhanlı Belediyesi Canlı Müzik Sezonunu Açtı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan MASKİ’ye Ziyaret

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorGölmarmara’da Fatih Caddesi Yenilenecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde içme suyu altyapısı ve doğalgaz çalışmaları tamamlanan Fatih Caddesi'nde üstyapı düzenlemeleri için harekete geçti.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde içme suyu altyapısı ve doğalgaz çalışmaları tamamlanan Fatih Caddesi'nde üstyapı düzenlemeleri için harekete geçti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da, kilit parke taşı döşeme işleri ile yenilenecek olan cadde üzerinde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Öztozlu’ya Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Gölmarmara Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Kağan Tunçelli ve Kayapınar Mahalle Muhtarı Muhlis Çelik de eşlik etti. Proje kapsamında; 800 metre uzunlukta ve 12 metre genişliğinde olan Fatih Caddesi, kilit parke taşı döşemesi ve kaldırım çalışmaları ile yenilenen görüntüsüne kavuşacak. 

Muhtar Çelik’ten Teşekkür

Kayapınar Mahalle Muhtarı Muhlis Çelik, "Gölmarmara'ya Manisa Büyükşehir Belediyemiz tarafından çok güzel hizmetler yapıldı. İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suları altyapıların hepsinin yapılması bizleri oldukça mutlu etti. Uzun süredir burada çalışılıyor. Yolun durumu çok kötü olduğu için Büyükşehir Belediyesi'ne başvurduk. Değerli Başkanımız da gelip burada incelemelerde bulundu, tespitini yaptı. Yapılacak çalışmalarla ilgili bizleri bilgilendirdi. Yapılan hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi