Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorGökseller Petrolden Belediye Personeline Akaryakıt İndirimi

Saruhanlı'da faaliyet gösteren Gökseller Petrol, pandemi sürecinde ortaya koyduklarını fedakar çalışmalarından dolayı Saruhanlı Belediye personeline motorin ve benzin satışlarında yüzde 8'lik indirim kararı aldı.

SARUHANLI - Saruhanlı'da faaliyet gösteren Gökseller Petrol, pandemi sürecinde ortaya koyduklarını fedakar çalışmalarından dolayı Saruhanlı Belediye personeline motorin ve benzin satışlarında yüzde 8'lik indirim kararı aldı.

Gökseller Petrol firmasının sahibi Süleyman Göksel ve oğlu Saadettin Göksel, Belediye Başkanı Zeki Bilgin'i makamında ziyaret ederek, uygulayacakları indirim kampanyası hakkında bilgi verdi.

Buna göre, Gökseller Petrolün İlçedeki Sanayi Sitesi ve Adiloba mahallesindeki istasyonlarında 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Saruhanlı Belediye personeline motorin ve benzin satışlarında yüzde 8'lik indirim uygulanacak.

Başkan Bilgin, başlattıkları kampanyadan dolayı Süleyman Göksel'e teşekkür ederek bu zorlu süreçte el ele vermenin ve bu tür dayanışmaların önemli olduğunu ifade etti.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi