Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorFreni boşalan kamyon çocuk parkındaki elektrik direğine çarparak durabildi!

Manisa'da, henüz bilinmeyen bir nedenle freni boşalan kamyon yaklaşık 150 metre kaydıktan sonra çocuk parkındaki elektrik direğine çarparak durabildi. O sırada parkta oyun oynayan çocuklar, kamyonun altında kalmaktan son anda kurt

SARUHANLI - Manisa'da, henüz bilinmeyen bir nedenle freni boşalan kamyon yaklaşık 150 metre kaydıktan sonra çocuk parkındaki elektrik direğine çarparak durabildi. O sırada parkta oyun oynayan çocuklar, kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu.

150 METRE GİTTİKTEN SONRA ÇOCUK PARKINA DALDI

Kaza, saat 18.20 sıralarında Selvilitepe Mahallesi Okyay Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, Birol Zaman'a ait park halindeki 45 TF 889 plakalı kamyonet henüz bilinmeyen bir nedenle frenleri boşaldı. Geriye doğru kaymaya başlayan kamyon yaklaşık 150 metre gittikten sonra çocuk parkına daldı.

Freni boşalan kamyon çocuk parkındaki elektrik direğine çarparak durabildi! Çocuklar son anda kurtuldu.

ÇOCUKLAR SON ANDA KURTULDU

O sırada parkta oyun oynayan çocuklar, beton elektrik direğine çarparak duran kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu. Parkta oyun oynayan çocuklardan birinin bisikleti ise devrilen elektrik direğinin altında kalarak kullanılmaz hale geldi. Olayda ölen veya yaralanan olmazken, kamyonda ve çocuk parkında maddi hasar meydana geldi.


Haber Kaynak : Haber Merkezi