Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorEylül'de Mutluluğun Resmi

Kandemir Medya ve Turkuvaz Grup Ceo'su Hakan Kandemir ile Son Mühür ve Radyo Ege'nin avukatı Cansu Koç sıcak bir Eylül gecesinde "Mutluluğa evet" dedi.

SARUHANLI - Kandemir Medya ve Turkuvaz Grup Ceo'su Hakan Kandemir ile Son Mühür ve Radyo Ege'nin avukatı Cansu Koç sıcak bir Eylül gecesinde "Mutluluğa evet" dedi.

SON MÜHÜR/Kandemir Medya İcra Kurulu Başkanı Hakan Kandemir ile CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Serdar Koç’un kızı, Avukat Cansu Koç düğün için Eylül ayını seçti. İzmir Arena'da dünya evine giren çift, bu özel günü Hakan Kandemir'in doğum gününde gerçekleştirerek mutluluklarını taçlandırdılar.

İzmir Nihahta buluştu

Genç çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kıydı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP İzmir İl Gençlik Kollları Başkanı Av. Burak Kotan ve Prof. Dr. Mehmet Hasan Eken nikaha şahitlik etti. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, Hakan Kandemir Cansu Koç çiftine mesaj yollayarak, ömür boyu mutluluklar diledi. 

İlk dans

İzmir Arena'da seçkin davetliler önünde dünya evine giren Kandemir çifti, Dolunay ve yıldızlar altında, yakamoz eşliğinde ilk danslarını ettiler. 

Düğünde coşku

İzmir'in siyaset, sanat ve cemiyet dünyasından davetliler, dost ve akrabalar Aegean Band Orkestrası'nın birbirinden güzel şarkıları ile eğlendiler.

Daima gülümseyin
Son Mühür ailesi olarak Cansu ve Hakan Kandemir çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz