TSYD Voleybol Turnuvası’nda birinci belli oldu

Cabadak, “ Yüksek Tempolu Basketbolumuzu Sahaya Yansıtmamız Lazım”

Basketbol Takımımız Manisa’daki Hazırlıklarını Tamamladı

Şampiyonumuz Fethiye’de Esti

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorEvsel Katı Atıkların Bertaraf Ücret Tarifesi Görüşüldü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, ilçe belediyelerinin Evsel Katı Atık Tarife Raporlarını hazırlayan, tahsilâtını yapan görevli personellerle toplantı düzenledi.

MANİSA - Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, ilçe belediyelerinin Evsel Katı Atık Tarife Raporlarını hazırlayan, tahsilâtını yapan görevli personellerle toplantı düzenledi.

27.10.2010 tarih ve 27742 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Atıksu Altyapı Ve Evsel Katı Atık Bertaraf Tesisleri Tarifelerinin Belirlenmesinde Uyulacak Usul ve Esaslara İlişkin Yönetmelik” kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda toplantı düzenlendi. Toplantıda, yönetmelikte yer alan “Usul ve Esaslar” kapsamındaki hükümlerle mevzuata uygun olacak şekilde Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini dikkate alarak Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan “Katı Atık Bertaraf Ücret Tarifesi” ve Evsel Katı Atık Tarifelerinin Belirlenmesine İlişkin Kılavuz görüşüldü. Toplantıyı Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım yönetti. Toplantıya Genel Sekreter Yardımcısı Yıldırım'ın yanı sıra, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Fehmi Özcan ve Gölmarmara, Alaşehir, Saruhanlı, Sarıgöl, Şehzadeler, Selendi, Kırkağaç, Ahmetli, Demirci, Yunusemre, Kula, Salihli, Gördes ilçe belediyelerinden Evsel Katı Atık Tarife Raporlarını hazırlayan, tahsilâtını yapan görevli personeller katıldı. Toplantıda, katılım sağlayan ilçe belediyelerindeki ilgili personeller ile Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak iş birliği ve koordinasyon sağlanması için görüşmeler ve bilgi alışverişi yapıldı.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi