Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorDüğün fotoğraflarında pandemi seçici oldu

İzmir'de fotoğraf sanatçısı Sıddık Gedik (30), pandemi döneminde düğün fotoğrafları için seçilen adreslerin kalabalık alanlar yerine doğal fon özelliğine sahip ormanlık alanlar ve deniz kenarları olduğunu söyledi.

SARUHANLI - İzmir'de fotoğraf sanatçısı Sıddık Gedik (30), pandemi döneminde düğün fotoğrafları için seçilen adreslerin kalabalık alanlar yerine doğal fon özelliğine sahip ormanlık alanlar ve deniz kenarları olduğunu söyledi.

Kentin gözde fotoğraf sanatçılarından cemiyet hayatının tercih edilen isimlerinden Sıddık Gedik, Güzelyalı'da yer alan stüdyosunda faaliyetlerine devam ediyor. Pandemi nedeniyle düğünlere ara verilmesine rağmen birçok yeni evli çiftin, yoğunluk gerekçesiyle çektiremedikleri düğün fotoğrafları için kendilerine başvurduklarını ifada etti. Bu nedenle vatandaşların uğrak yerlerindeki mesire alanları yerine bakir kalmış ormanlık alanlar, deniz ve göl kenarları gibi alanların tercih edildiğini belirtti. Fotoğraf sanatçısı Gedik, "Klasik yerlerin dışında alışılmamış yerler isteniyor. Bu yüzden biz de hep farklı mekanları buluyoruz. Çok farklı talepler gelebiliyor. Bu yüzden elimizden geldiği kadar farklı yerlere götürüyoruz. Pandemi döneminde çok sıkıntılar yaşadık. Ama üstesinden geliyoruz. Müşterinin isteklerine göre elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz" dedi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi